SEM Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Eğitim Danışmanlık Hiz.Tic.LTD.ŞTİ

Her zaman müşterilerinin, çalışanlarının ve toplumun mutluluğunu ön planda tutan SEM OSGB toplumun menfaatine olmayan hiçbir faaliyete bulunmamaya azami özen göstermektedir.

Krizlerin en derin yaşandığı dönemlerde bile, müşteri memnuniyetini ve kaliteyi en üst seviyede sağlamak için, teknolojiye, yenilemeye ve çalışanlarımıza yatırımlarımızı hiç aksatmadık.

Biz sayısı her gün artan büyük bir aileyiz. Amacımız yeni iş sahaları açarak bu sayıyı daha da arttırmaktadır. SEM OSGB bu noktalara, çalışanlarını ve müşterilerini ailenin temel direkleri olarak görme anlayışı getirmiştir. Onların mutluluk ve refahı bizim için vazgeçilmez unsurlardır.

Değişen ekonomik şartlar kuruluşları, gittikçe ihtiyaçlarını “Düşük maliyetle daha yüksek verim” alma yollarını bulmaya, organizasyonlar aracılığıyla çözmeye yöneltmiştir. Bu zorunlu ihtiyaçların, karşılanması amacı ile grup şirketlerimiz; kuruluşlara, daha az maliyet ve riskle, aynı zamanda daha yüksek tatminler sağlayabilecekleri geniş bir Hizmet sunmaktadır. SEM OSGB kuruluşunuzun, ihtiyaçlarının karşılanmasında komple çözümler sunmaktadır.

Amacımız SEM OSGB Olarak; Profesyonel anlayışla işini seven uzman personelimiz ve güçlü referanslarımızla bu ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlarken, enerjinizi asıl konularınıza yöneltmenize yardımcı olacaktır. Yakın gelecekte söz konusu ihtiyaçlarınız, uzman kuruluşlarımız taraf kuruluşlarımız tarafından karşılanırken sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmek bize mutluluk verecektir.

SEM OSGB en tepede kalmanın en tepeye ulaşmaktan daha fazla sorumluluk getirdiğinin bilincinde ve lider olmanın sorumluluğu ve gururunu omuzlarında taşımaktadır. Firmamız üst düzey personeli iş disiplinine ve üretime verdiği önemle her zaman siz bilinçli tüketicilerimizin bilgilerinizi güncellemeye sürdürecektir.

Misyonumuz (Kurumsal Amacımız):Hizmet kalitemizi uluslararası hizmet standartlarına çıkartarak kaliteli hizmetten taviz vermeden hizmetimizi sürdürmek, sürekli gelişen ve geliştiren bir işletme olabilmek.Yenilik ve değişimi sürekli takip edebilen BİLGİ ÇAĞI İNSANI sayısını artırmak, bu konuda örnek olmak, yön göstermeyi hedeflemek ve buna ulaşma için atılan adımları da desteklemek.

 

Vizyonumuz (Gelecek Hedefimiz): Sektörde söz sahibi, uluslararası standartlara uygun hizmet sunan, insan ve hoşgörü odaklı, prensipli, titiz, sözünü tutan ve güvenilir bir işletme olmak,

Hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmeti sağlamak ve sürekli gelişim İlkeleri üzerine yola çıkmıştır.

 

İLKELERİMİZ

 • Tüm müşterilerimize ve çalışanlarımıza doğru bilgi yönetiminde çözüm odaklı yaklaşım 
 • Sektörün yaptıklarını izleyen değil, sektörde ilkleri yapan firma olmak,
 • Sektöründe aranılan firma olmak.
 • Kendimizi ve bilgilerimizi sürekli geliştirmek.
 • Tüm paydaşlarımızın yaşam düzeyini yükselten firma olmak

POLİTİKAMIZ

 • Yasal mevzuatlara uymak.
 • Müşteri memnuniyetini sağlamak.
 • Hizmetlerimizi zamanında vermek.
 • Ekip çalışması ve doğru bilgi alışverişini sağlamak.
 • Çalışanlarımızı eğitmek, sürekli gelişmek.
 • Çalışanlarımızın ve toplumun iş sağlığı ve güvenliği bilincini geliştirmek.
 • Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak

SEM OSGB AİLESİ